KURUMSAL

1946 yılında deri, deri ürünleri ve ayakkabıcılık sektöründe Konya'da kurulmuş olan firmamız 2005 yılına kadar faaliyetlerini bu yönde devam ettirmiş olup bu süreçten sonra, suni deriden bayan çantası ve aksesuar üretimi, satışı ve mağazacılığına başlamıştır. Geçmişin deneyim ve kalite anlayışını bugünün, yarının yenilikçi tasarımlarını ve şıklığını birleştirerek SVENZA markası adı altında çanta ve aksesuar olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. İlkeli yapımız müşteri memnuniyeti anlayışımızla ve geleceğe bu sektörde yön verme isteğimizle markamızı ve ürünlerimizi şıklığa atılan bir imza olarak görmekteyiz. 

VİZYONUMUZ

Daima beklentilerin çok daha üzerinde çantalar üreterek, farklı konsept anlayışıyla vizyonu geniş, müşteri memnuniyeti odaklı, hem uluslararası hemde iç pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde lider bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Sürekli değer yaratarak rekabet gücümüzü ve iş verimimizi artırarak, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, güvenilir ve itibarlı bir marka olma yolunda sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.